ד״ר שלומי בן ארי

רפואה אסתטית מתקדמת

אודות

אודות

אודות

ד"ר שלומי בן ארי, בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון שבבאר שבע. סיים את התמחותו ברפואת נשים, מיילדות וכירורגיה גניקולוגית בשנת 1989, במחלקת נשים של בית החולים וולפסון שבה עבד שנים. השתלם ברפואה אסתטית במגוון השתלמויות בינלאומיות, בטכניקות הטיפול החדשניות והמתקדמות בעולם. משתתף באופן שוטף בהשתלמויות בארץ ובחו”ל. מתעניין מאוד בטכנולוגיה מתקדמת ולקח חלק בפיתוחים טכנולוגיים רפואיים פורצי דרך. מתגורר בבנימינה, נשוי לנילי ואב לארבעה ילדים.

אני מאמין שלמראה שלנו יש השפעה מאוד גדולה על רגשותינו, על הביטחון העצמי שלנו ומתוך כך משפיע על כל תפיסת העצמי ועל האופן בו אנו מתנהלים בעולם.
אני אוהב את תחום הרפואה האסתטית ומשקיע בו את כל זמני ומרצי. היכולת לקחת חלק בתהליך המוביל לשיפור בחייך, להיות שותף בהחלטה על שינוי ולעזור לך בהגשמתו, מניע ומלהיב אותי.

יש לי תחושת אחריות גדולה כלפי האישה הבוטחת בי והמגיעה אלי כדי שאציע לה את הטיפול המתאים עבורה.

להתחיל את הבוקר, להביט במראה ולחייך.

חומרים

כמי שמגיע מתחום רפואת הנשים, חשוב לי להבין את הרקע הרפואי של המטופלת שלי. אני מקפיד להיפגש אישית, להקשיב ברגישות למה שחשוב לך, להסביר מהן האפשרויות ולתת את המלצתי לטיפול המיטבי.

חומרים

אני מאמין בטיפול בשלבים ולא חוסך במאמץ או בזמן, וכל זאת במלוא תשומת הלב: פגישה ליעוץ וטיפול, לאחר מספר ימים פגישה לביקורת וטיפול נוסף בהתאם לצורך, עד לקבלת התוצאה הטובה ביותר.

התהליך

ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות ברפואה האסתטית, הטכניקות החדשניות והחומרים המתאימים לצרכים האישיים מאפשרים מגוון רחב של טיפולים. ניתן להגיע לתוצאה מיטבית באמצעות טיפול פשוט, קצר וקל במרפאה תוך שמירה על פרטיות מרבית. התהליך מייתר צורך בניתוחים פולשניים ונעשה תוך שימוש בחומרי הטיפול האיכותיים ביותר שהשפעתם הפיכה וניתנת לשליטה. טיפול קצר מאפשר לך לשפר משמעותית את המצב הקיים ולהחזיר לפנים מראה טבעי, רענן וצעיר.

התהליך