ד"ר שלומי בן ארי

רפואה אסתטית מתקדמת

מילוי קמטים בחומרי מילוי טבעיים

מילוי קמטים

מילוי קמטים הינו טיפול יעיל, מהיר ובטוח שאת תוצאותיו המרשימות ניתן לראות באופן מידי. לאחר הטיפול תוכלי לחזור לשגרה ולהנות מתוצאה מהירה של פנים חלקות, ללא קמטים ומראה רענן ,חיוני וזוהר. עם השנים, השכבות השונות המצויות מתחת לעור והמקנות לו את הגמישות והחיוניות, מאבדות מנפחן. זו תופעה נורמאלית שמאפיינת את כולנו ומוחמרת במיוחד מקרינת השמש החזקה הקיימת באזורנו. הירידה בנפח בתוספת קרינת השמש והנזקים הנגרמים מחומרים כימיים שאנו נחשפים אליהם, מביאה להיווצרותם של קמטים שטחיים ועמוקים בעור.

ההתפתחויות החדשות של השנים האחרונות בטכנולוגיה, הביאו לשוק מגוון גדול של חומרים איכותיים וחדשניים. חומרים אילו מאפשרים לרופא מבחר גדול המאפשר להתאים לכל אישה את החומר שייתן עבורה את התוצאה הטובה והבטוחה ביותר . הטיפול נעשה ללא כאב. בחומר המוזרק יש מרכיב של הרדמה מקומית ובנוסף לכך, הרופא מורח לפני הטיפול משחה לאלחוש מקומי.

ד"ר בן ארי בוחר להשתמש בחומרים הטובים המתקדמים והאיכותיים ביותר המצויים בשוק , ממגוון החומרים האיכותיים הקיימים שעברו את הביקורת הקפדנית של ה FDA האמריקאי וה CE האירופאי וכמובן גם של משרד הבריאות. הרופא בוחר את החומר המתאים ביותר וספציפי לסוג העור וסוג הקמטים עבור המטופלת. מוזרקת כמות מזערית של חומר מילוי אשר סופח מים באזור אליו הוזרק ומעודד יצירה טבעית של קולגן. התוצאה תורגש באופן מידי ותשתפר בימים הראשונים שלאחר ההזרקה. לאחר שבועיים תשוב האישה לביקורת ולהשלמות נוספות במידת הצורך. הטיפול יעיל לתקופה של כשנה בממוצע. לאחר תקופה זו ניתן לחזור על הטיפול ולקבל תוצאות דומות.

על הטיפול

הטכנולוגיה שאפשרה את הגעתם של חומרים איכותיים ומתקדמים אלו אפשרה גם את פיתוחן של טכניקות הזרקה חדשניות ויעילות באמצעות קנולות . הקנולה הינה צינורית דקה וגמישה מפלסטיק , ללא חוד בקצה שלה, אשר מאפשרת לרופא להזריק במיקום המבוקש, בבטחה תוך הימנעות מפגיעה בכלי דם, שטפי דם ותופעות לואי לא רצויות . הטיפול במילוי הקמטים על ידי חומצה היאלורונית מתאים לנשים בטווח רחב של גילאים. נשים צעירות רבות שבוחרות להעלים קמט חדש בסמוך להיווצרותו ונשים בוגרות יותר הבוחרות בהחלקת הפנים והעלמת הקמטים המעניק להן מראה צעיר, יפה ורענן. הטיפול אינו מומלץ לאנשים החולים במחלות מסויימות ולנשים בהריון ולמניקות.