ד"ר שלומי בן ארי

רפואה אסתטית מתקדמת

פיסול פנים CONTOURING

פיסול פנים CONTOURING

פיסול פנים, , CONTOURING הוא טיפול שמחזיר לפנים נפחים ופרופורציות באופן לא פולשני וללא התערבות כירורגית. בחלוף הזמן מתרחשים שינויים בפנים היוצרים מראה מבוגר יותר. הופעת קמטים ואיבוד נפח באזורים שונים משנים לעיתים את הפרופורציות ולפעמים אף את הבעת הפנים. ניתן לבצע פיסול פנים בטיפול מהיר ופשוט בעזרת הזרקות עדינות של חומרי מילוי טבעיים. טיפול בהדגשת עצמות לחיים, בנייה מחדש של קו הלסת התחתונה, הסתרת שקעים כהים מתחת לעיניים, עיצוב השפתיים, עיצוב סנטר, הרמת גבות והחזרת נפחים.

הדגשת עצמות הלחיים הוא טיפול בעל אפקט מיידי המוריד שנים והמשווה מראה צעיר, אטרקטיבי וזוהר. אזור הלחיים מאבד עם השנים מנפחו עקב ירידה בכמות הקולגן והחומצות ההיאלרוניות הנמצאות בו באופן טבעי, דבר הגורם להיווצרות "פנים נופלות". השימוש בקנולה מאפשר החדרה בטוחה של חומר המילוי הטבעי, ללא שטפי דם וכן חזרה מיידית לשגרת היום יום. בטיפול פשוט ומהיר זה ניתן להרים, להדגיש מבנה, להוסיף נפח וליצור מראה יפה של עצמות לחיים גבוהות .

עיצוב ופיסול סנטר הוא טיפול המאפשר להוסיף נפח לסנטר ולהבליטו על מנת ליצור הרמוניה עם קו השפתיים, לטפל בקווי מריונטה בצדי הפה וכן למלא שקעים שנוצרו בצידי הסנטר. בטיפול פשוט ומהיר זה ניתן להשיג שינוי מיידי בפרופורציות, המשפיע על המראה הכללי היפה של הפנים ומשווה לו מראה טבעי וסימטרי.

על הטיפול

הדגשת קו הלסת תחתונה הוא טיפול המאפשר לבנות ולחדש את זוויות וקו הלסת. אזור זה נוטה לצנוח עם השנים דבר הבא לידי ביטוי בטשטוש בקו שבין הפנים לצוואר. מילוי והדגשת קו הלסת בטיפול קצר שאינו כואב, מאפשר שינוי מהיר ואפקטיבי ביותר ליצירת מראה צעיר ורענן. ד"ר בן ארי משתמש במרפאתו בחומרי מילוי ונפח על בסיס טבעי האיכותיים ביותר מסוגם בעולם, תוך שימת דגש על בחירה בסוג וסמיכות החומר המתאימה ביותר לאיזור ולסוג הטיפול.