ד"ר שלומי בן ארי

רפואה אסתטית מתקדמת

ריענון והצערת העור: סקין בוסטר

ריענון והצערת העור

סקין בוסטר (Skin Booster ) הוא טיפול אסתטי חדש, שפותח בשנים האחרונות, להצערת העור ומיצוקו. החומרים הם פרי פיתוח חדשני והם מוחדרים לעור בעזרת טכניקות הזרקה משופרות. הגישה הטיפולית מבוססת על שיטת המזותרפיה הותיקה ונועדה לאפשר את הרווית העור בחומרי הזנה חיוניים לשכבות העמוקות ביותר שלו וכן פועלת ליצירת תהליך פיזיולוגי של ריפוי עצמי בתגובה להזרקות הצפופות. בדרך זו השיטה מעודדת ייצור קולגן חדש וגורמת להצערת העור. הטיפול נועד לשיפור של מרקם ומיצוק העור, דרך הענקת לחות והעשרה לשכבות העמוקות שלו ונחשבת לשיטת טיפול אנטיאיג'ינג מהפכנית בעיקר לעור הפנים ,הצואר והמחשוף.

עם השנים, השכבות העמוקות של העור אשר מקנות לו את הגמישות והמראה הצעיר מתדלדלות ויורדות בנפחן. יש אובדן של מרכיבים חשובים כגון חומצה היאלורונית, קולגן, אלסטין ועוד. תהליך זה מושפע גם מהחשיפה לקרינת השמש החזקה האופיינית לאזורנו, לתנאים סביבתיים ולחומרים כימיים שונים שהעור נחשף אליהם בתזונה וממקורות חיצוניים.

תופעות אלו גורמות לעור להראות דק, יבש ומקומט יותר. בטיפולי הסקין בוסטר מחדירים לשכבות העור העמוקות את המרכיבים שאבדו. התרכובות המוחדרות לעומק העור הן על בסיס חומצה היאלורונית, ויטמינים, מינרלים. במסגרת הטיפול מבוצעות הזרקות רבות ועדינות מאוד לשטחים נרחבים בעור המכוונות אל השכבה האמצעית והעמוקה של העור.

על הטיפול

טיפול מזותרפיה אינו גורם לתופעות לוואי, פרט למקרים נדירים של רגישות מקומית או נפיחות קלה ואינם מתאימים לנשים בהריון ומניקות ואנשים הסובלים מבעיות רפואיות מסויימות. השיטה החדשנית דוגלת במתן סידרת טיפולים כאשר כל טיפול הינו קצר מאוד ובסיומו ניתן לחזור לשגרה. כבר ימים ספורים לאחר הטיפול הראשון העור מקבל מראה חיוני ורענן. טיפולי מזותרפיה הנם טיפול אנטי אייג'ינג אפקטיבי ביותר למניעת הזדקנות העור. בהשלמת סדרת הטיפולים, תוך התאמה מרבית והקפדה על יצרן איכותי וסוג החומר שניבחר, העור נראה מלא ברק, רענן וחיוני וימשיך להראות כך לחודשים הבאים.